15.5.2017 - 23.6.2017 - Zkouškové období

1.7.2017 - 31.8.2017 - Hlavní prázdniny

Sportovní aktivity (nejen) studentů FIS

18. 12. 2012–V první části série článků o sportovních aktivitách, kterých se zúčastňují studenti FIS (ale nejenom oni, také zaměstnanci fakulty v sobě mají „sportovního ducha“) Vám představíme volejbalový tým FIS.

V akademickém roce 2012/2013 vznikla na Vysoké škole ekonomické Volejbalová liga VŠE. Díky iniciativě PaeDr. Jaroslava Boštičky se do akce zapojily všechny fakulty VŠE sídlící v Praze, které sestavily vždy dva týmy – ženský a mužský. Ze strany fakult byla podpora vyjádřena zajištěním dresů, ve kterých hráči a hráčky fakulty reprezentují a můžeme tak vidět rozdělení fakult podle jejich tradičních barev.

Podzimní část soutěže, která se hrála systémem „každý s každým“ si naše zástupkyně zajistily výhrou nad Národohospodářskou fakultou a jedním získaným setem s Fakultou podnikohospodářskou přezimování na 4. místě. Muži k výhře nad Národohospodářskou fakultou přidali ještě vítězství nad Fakultou financí a účetnictvím (obě v poměru 3-0) a získání vždy jednoho setu s dalšími dvěma fakultami. To jim vyneslo zisk 8 bodů a vzhledem k výrazně lepšímu rozdílu vyhraných a prohraných bodů přečkají zimu na stupni nejvyšším.

Výsledky našich borců jsou samy o sobě vynikající pozvánkou na jarní kola ligy a budeme doufat, že i našim zástupkyním se začne na jaře více dařit. Berte proto tuto zprávu také jako pozvánku na utkání, která se konají ve sportovní hale Třebešín, kde máme jedinečnou možnost vytvořit naším zástupcům to pravé „domácí prostředí“.

Více informací o soutěži, soutěžících, rozpisech zápasů a dalších informacích týkajících se této skvělé soutěže můžete získat na http://volejbal.vse.cz/volejbalova-liga-vse/