13.11.2018 International & Study Abroad Fair (Atrium RB)

Oddělení zahraničních styků Vás všechny srdečně zve na International & Study Abroad Fair 2018, který se uskuteční v úterý 13.11. 2018, od 10:00 do 15:00, atriu Rajské budovy. Akce je určena všem zájemcům o studium v zahraniční. Získáte zde informace o možnostech studia v zahraničí i o jednotlivých partnerských školách VŠE, kde můžete svůj pobyt realizovat.

O své zkušenosti se studiem na partnerských školách VŠE se s Vámi podělí přímo zahraniční studenti, kteří na VŠE právě studují, nebo studenti VŠE, kteří semestr v zahraničí již absolvovali. K dispozici bude také informační stánek OZS, kde budou Vaše dotazy tykající se studia v zahraničí zodpovídat pracovníci zahraničního oddělení. Naleznete zde i informační stánek cizojazyčných programů na VŠE, jejichž součástí je ve většině případů i semestrální výjezd do zahraničí.

V atriu Rajské budovy si také budete moci od 13. 11. do 23.11. 2018 prohlédnout studentské fotografie z Fotosoutěže 2018, jejíž vyhodnocení a vyhlášení vítězů proběhlo na akci Welcome Back 10.10. 2018.

Návštěvu této akce vřele doporučujeme i studentům, kteří byli vybráni ke studiu v zahraničí v LS 2018/19 a rádi by získali ještě další praktické informace ke svému pobytu!