Podívejte se na záznam dne otevřených dveří pro zájemce o navazující magisterské studium

Dokončujete bakalářské studium a přemýšlíte, kam povedou vaše kroky dál? Ať už jste student VŠE a chcete pokračovat, nebo studujete na jiné škole a uvažujete o změně, neměli byste si nechat ujít den otevřených dveří pro zájemce o navazující magisterské studium. Konal se 30. března 2021 formou živého vysílání z univerzitního studia na Žižkově. Zhlédnout ho lze i nyní, záznam je k dispozici na speciálním webu dod.vse.cz, kde najdete také další užitečné informace o škole a studiu.

Říká se, že na VŠE je těžká matika, že studium je anonymní, anebo že kreditový systém je záludný… Je to ale pravda? Zjistěte, jak je to s mýty, které o VŠE a studiu kolují. Zjistěte, co obnáší navazující magisterské studium, a proč byste měli studovat business právě na VŠE.
V průběhu streamu se představily všechny fakulty, a to jak pohledem jednotlivých děkanů, tak i studentů. Prostor byl i na dotazy, které bylo možné pokládat přímo studentům prostřednictvím chatu (nyní chat již nefunguje).