Informační schůzka pro zájemce o studium v zahraničí v LS 2025 ve 2. ročníku Bc. studia

Jste nyní v 1. ročníku bakalářského studia a chtěli byste v LS 2025 vyjet na semestrální výměnný pobyt do zahraničí? Právě pro vás je určena informační schůzka, kterou pořádá Oddělení zahraničních styků v úterý 23. 4. 2024 od 12:45 na Jižním Městě v JM 103. Během informační schůzky se dozvíte všechny informace o semestrálních výměnných pobytech (např. programu Erasmus+), přihlašování a nabídce partnerských škol. Vítáni jsou studenti všech fakult. Těšíme se na vaši účast!

Kdy Kde
Informační schůzka 23. 4. 2024, 12:45-14:15 JM 103 (Jižní Město)

Zároveň všem zájemcům doporučujeme přihlášení k odběru novinek z našeho webu a sledování stránek na sociálních sítí Facebook či Instagram, abyste měli vždy aktuální informace o možnostech zahraničních studijních pobytů na VŠE v Praze. Nenechte si ujít žádnou zajímavou příležitost a buďte první, kdo získá nejnovější informace o studijních programech, stipendiích a dalších důležitých událostech!