V Karolinu byly slavnostně předány jmenovací dekrety profesorům Eichlerovi a Markovi

Dne 29. března převzali z rukou ministra školství, mládeže a tělovýchovy Petra Gazdíka jmenovací dekrety profesoři, kteří splnili veškeré podmínky pro získání nejvyššího akademického titulu. Prezident republiky Miloš Zeman jmenoval nové profesorky a profesory na návrhy vědeckých a uměleckých rad vysokých škol. Rozhodnutí prezidenta republiky kontrasignoval předseda vlády prof. Petr Fiala.

Doc. PhDr. Jan Eichler, CSc. předstoupil před Vědeckou radu VŠE dne 4. listopadu 2014. Na návrh Vědecké rady VŠE byl 15. prosince 2021 jmenován profesorem pro obor Mezinárodní politické vztahy.

Doc. RNDr. Luboš Marek, CSc. předstoupil před Vědeckou radu VŠE dne 18. května 2021. Na návrh Vědecké rady VŠE byl 15. prosince 2021 jmenován profesorem pro obor Statistika.

Oběma pánům profesorům srdečně blahopřejeme!