Termíny

3.9.2018 - 5.9.2018 - Seznamovací kurz 1. termín

5.9.2018 - 7.9.2018 - Seznamovací kurz 2. termín

Hledat
Pokročilé hledání
Fakulta pořádá Data Festival

25.4.2018 09:30

Data Festival boří mýty kolem dat. Není to tak složité, dokážou se s nimi super věci, a i ty to zvládneš. Přijď se na nás podívat, Festival je tu celý den!

Data Festival je první otevřená akce pro zájemce o problematiku dat a všeho, co s nimi souvisí. Jako u každého správného festivalu si zde každý najde to svoje. Přednášky o základech práce s daty, pokročilejší workshopy pro začátečníky i mírně pokročilé na řadu témat od vizualizace, přes analýzy textových dat, internet věcí, až po data science, interaktivní hry s daty nebo umění v datech. Studenti se mohou podívat, jak se problematika dat dá studovat, lidé, co už s daty pracují, budou vidět, kam se dále posouvat a všichni mohou bez bariér promluvit se zavedenými firmami a startupy, které s daty pracují.

Bude to legrace!

*Hlavní program – veletrh zapojených firem z oblasti datové analytiky a business inteligence v prostorách Atria Rajské budovy.

*Doprovodný program – přednášky, workshopy, panelovky, umění v datech, aktuální trendy a kupa inspirace!

Sleduj tuto událost nebo se přihlaš k odběru novinek na www.datafestivalprague.cz
Nebo na Facebooku: https://www.facebook.com/events/196707714428410/

—————————————————————————————
Generálním partnerem Data Festivalu je společnost Avast Software.

Data Festival je součástí programu ‚Rok business analytiky 2018‘, společné iniciativy Vysoké školy ekonomické v Praze a insiders 4.0 (Controller Institut).