Možnosti studia v zahraničí

1. Vyjet na zahraniční pobyt můžeš na všech stupních studia – na bakalářském, magisterském i na doktorátu.

2. Vysoká škola ekonomická má více než 250 partnerských univerzit. Je jen na tobě, který kontinent a kterou zemi si vybereš.

3. Jaká je šance, že semestr strávíš mimo Českou republiku? Vysoká!

4. Výběrové řízení se liší podle stupně studia. Společným znakem je, že na bakaláři i na magistru hraje hlavní roli prospěch.

5. Ti, co chtějí odjet ve druháku, musí splnit jazykový test. Pro odjezd ve třeťáku a na magistru může pomoci účast v Buddy Systemu a jazykový test.

6. Každý zahraniční výjezd podporuje vedení fakulty.

7. Na svou vysněnou cestu můžeš získat finanční podporu. Její výše se liší podle země a typu výjezdu.

8. Kromě spousty zážitků, rozšíření odborných znalostí a zlepšení jazykových schopností najdeš kamarády po celém světě.

9. Více informací nalezneš na intranetu a ozs.vse.cz