3.9.2018 - 5.9.2018 - Seznamovací kurz 1. termín

5.9.2018 - 7.9.2018 - Seznamovací kurz 2. termín

Otevíráme Letní akademii multimédií – letní intenzivní kurz pro začátečníky

Letní škola multimédií se mění na Letní akademii multimédií (LAMM) – sérii intenzivních vzdělávacích kurzů zaměřených na design komunikace, grafiku, fotografii, video a produkci, které budou probíhat 6. – 24. srpna 2018 na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Letní akademie multimédií zahrnuje 3 samostatné kurzy, z nichž každý obsahuje 30-35 hodin praktických workshopů. Lekce povedou profesionální lektoři a také odborníci z praxe.

Vyberte si 1, 2 nebo rovnou všechny 3 kurzy LAMM:

• První kurz nazvaný Design komunikací naučí studenty, jak komunikovat online i offline, a najít to, co jejich produkty odliší na trhu od ostatních, proniknou do úspěšných komunikačních kampaní nebo reklam a zjistí, na čem postavit marketing své značky.
  • Druhý kurz se věnuje Grafice a fotografii. Studenty naučí tvořit poutavé bannery, fotit portréty a produkty v exteriéru i ve fotografickém studiu, umět zpracovávat fotky včetně retuší a montáží.
  • Třetí týden nazvaný Video a produkce se zaměří na audiovizuální tvorbu – studenti se naučí, jak z námětu připravit scénář, naplánovat natáčení, natočit a sestříhat video, a vše si vyzkouší na několika videoformátech – videu pro sociální sítě, dokumentu i reklamním videu.

Proč se přihlásit na Letní akademii multimédií?

• Intenzivní výuka – každý kurz obsahuje 30-35 hodin skvělé výuky.
  • Akademie bude probíhat formou workshopů v centru Prahy.
  • Maximální kapacita je 15 studentů/kurz.
  • Účastníci získají certifikát o absolvování akademie.
  • Účast v kurzech věkově omezena a není podmíněna předchozími zkušenostmi.

Letní akademie multimédií je praktická i pro uchazeče o studium žádaného bakalářského oboru Multimédia v ekonomické praxi. Studenti si během letního kurzu vyzkouší práci s jednotlivými typy multimédií a získají náskok do prvního ročníku.

Přihlaste se na webu Letní akademie multimédií