Letošní DS&BI Academy VŠE dojela do finále. Takhle vypadalo slavnostní zakončení

Šestý ročník DS&BI Academy VŠE došel do finále a svět datařiny se tak rozrůstá o další zanícené nadšence. V úterý 30. května jsme program slavnostně zakončili v prostorách xPORT Business Acceleratoru VŠE, kde byly studentům předány certifikáty. Jejich úspěšné absolvování Akademie přišli oslavit i naši partneři a lektoři, kteří během semestru poctivě předávali své znalosti studentům. Mimo jiné partneři v průběhu večera vyhlásili nejlépe zpracované projekty a vítězné týmy obdarovali rozmanitými cenami. Celý večer vládla naprosto skvělá atmosféra plná radosti a smíchu.

A co studentům přinesla účast v DS&BI Academy VŠE? V první řadě jim umožnila ovládnout pokročilé dovednosti v datové analýze a načerpat best practice od datových expertů z komerční praxe. Naučila je principy Business Intelligence a Data Science a jak tyto znalosti propojit do jednotného celku. Nyní jsou studenti schopni navrhnout a reálně implementovat kompletně propojená řešení projektů z oblasti BI a DS od business analýzy, přes dimenzionální modelování, implementaci datového skladu a datových pump, distribuované systémy, práci s nestrukturovanými daty až k implementaci navržených aplikací.

Za podporu děkujeme našim skvělým partnerům: Adastra, Billigence Czech Republic, ČSOB, dolphin consulting, INEKON SYSTEMS, KOMIX, KPMG Czech Republic, Miroslav Umlauf, Seyfor, ŠKODA AUTO, Vlastimil Černý a vysvetli.cz, bez kterých by to nešlo!

Všem absolventům ještě jednou moc gratulujeme a přejeme hodně štěstí a úspěchů v životě plném dat. Věříme, že si tuto datovou jízdu všichni užili stejně jako my.