Žebříček nejlepších studentů programu Aplikovaná informatika

Na Fakultě informatiky a statistiky vyhlašujeme již dvacátý ročník „Žebříčku nejlepších studentů programu Aplikovaná informatika“. Žebříček pokrývá všechny obory programu Aplikovaná informatika. Jeho cílem je motivovat studenty v průběhu studia k co nejlepším výkonům.

Výsledky jsou využívány:

  • pro výběr studentů na místa pomocných vědeckých sil na katedrách, pro odborné stáže a další akce,
  • při schůzkách s vedením a učiteli kateder, na kterých se projednávají aktuální i koncepční otázky výuky, kdy úspěšní studenti mohou prezentovat své názory a požadavky,
  • v řadě případů také odbornou praxí při výběru vhodných adeptů na pracovní pozice.

 

Nejlepší studenti v akademickém roce 2018/2019

Studenti, od kterých jsme nedostali souhlas se zveřejněním výsledků, jsou označeni xxxxxx

BAKALÁŘSKÉ STUDIUM PO 2. ROČNÍKU

Aplikovaná informatika
Pořadí Jméno Průměrný prospěch
1 Louda Luděk, dipl. um. 1.12
2 Jankovská Zuzana 1.16
3 Henzelín Lukáš 1.25
Informační média a služby
Pořadí Jméno Průměrný prospěch
1 Mačičáková Valentína 1.39
2 Votýpková Tereza 1.74
3 Voráček Jakub 1.77
Multimédia v ekonomické praxi
Pořadí Jméno Průměrný prospěch
1 Le Phuong Thao 1.02
2 Božková Adéla 1.27
3 Božková Karolína 1.48

20 nejlepších v kategorii dle oborů

BAKALÁŘSKÉ STUDIUM ABSOLVENTI

Aplikovaná informatika
Pořadí Jméno Průměrný prospěch
1 Maršálek Karel, Bc. 1.19
2 Veverka Jaroslav, Bc. et Bc. 1.19
3 Kondr Martin, Bc. 1.21
Informační média a služby
Pořadí Jméno Průměrný prospěch
1 Mryščuk Vladimír, Bc. 1.98
2 Brychta Marek, Bc. 2.16
3 Klicpera Jakub, Bc. 2.18
Multimédia v ekonomické praxi
Pořadí Jméno Průměrný prospěch
1 Píchová Pavlína 1.44
2 Gburíková Alžbeta, Bc. 1.47
3 Zvoníčková Karolína, Bc. 1.79

20 nejlepších v kategorii dle oborů

MAGISTERSKÉ STUDIUM PO 1. ROČNÍKU

Informační systémy a technologie
Pořadí Jméno Průměrný prospěch
1 Jaroš Jakub, Bc. 1.00
2 Borovec Jakub, Bc. 1.00
3 Koval Yana, Bc. 1.09
Informační management
Pořadí Jméno Průměrný prospěch
1 Chleborád Jan, Bc. 1.58
2 Trnková Kateřina, Bc. 1.59
3 Douděrová Veronika, Bc. 1.65
Znalostní a webové technologie
Pořadí Jméno Průměrný prospěch
1 Juranková Sára, Bc. 1.15
2 Dokoupilová Monika, Bc. 1.15
3 Hniličková Veronika, Bc. 1.23

20 nejlepších v kategorii dle oborů

MAGISTERSKÉ STUDIUM ABSOLVENTI

Informační systémy a technologie
Pořadí Jméno Průměrný prospěch
1 Čecháková Zuzana, Ing. 1.00
2 Avdeev Vadim, Ing. 1.03
3 Neufus Marek, Ing. 1.05
Informační management
Pořadí Jméno Průměrný prospěch
1 Kocián Jan, Ing. 1.09
2 Obolenskaya Ekaterina, Ing. 1.23
3 Andriychuk Nazar, Ing. 1.48
Znalostní a webové technologie
Pořadí Jméno Průměrný prospěch
1 Tichý Petr, Ing. 1.50
2 xxxxxx 1.69
3 xxxxxx 1.77
Podniková informatika
Pořadí Jméno Průměrný prospěch
1 Bobuský Igor, Ing. 1.25
2 Urbanová Anna, Ing. 1.35
3-4 Hubinský Jan, Ing., DiS.
Tománek Jan, Ing.
1.64
Kognitivní informatika
Pořadí Jméno Průměrný prospěch
1 Vegner Martin, Ing. 1.50
2 xxxxxx 1.54
3 Bednárová Naďa, Ing. 1.61

20 nejlepších v kategorii dle oborů
 

Fotogalerie z předávání diplomů pro žebříček 2018/2019

Fotogalerie z předávání diplomů pro žebříček 2017/2018