Pracovní nabídky a akce partnerů pro studenty

Akce partnerů

V Raiffce startujeme první Risk akademii! Již teď je možnost posílat nám své životopisy a chytnout si místo v intenzivním výukovém programu, díky kterému se studenti či absolventi dostanou na expertní úroveň v oblasti analýzy kreditních rizik.

Risk akademii zastřešuje super parta lidí v oddělení Corporate Credit Risku, kteří se cíleně zaměřují na analýzu silných stránek a rizik společností, monitorují jejich finanční zdraví a pomáhá jim nastavovat finanční produkty tak, aby odpovídali potřebám, ale současně neohrozily jejich schopnost dostát svým závazkům. Tím přispívají ke stabilitě samotných firem, banky, celého finančního sektoru a nepřímo také k rozvoju celé ekonomiky.

Chceš být u toho? Využij výjimečnou příležitost dělat práci, která má SMYSL. Bude tě bavit a díky workshopům, odborným školením a stážím získáš široký přehled o fungování firem a trhu v ČR. Jestli máš chuť na sobě pracovat, rozvíjet svůj potenciál a učit se od špičkových specialistů na analýzu úvěrového rizika, jsi náš člověk! V případě zájmu se nám neváhej ozvat.

Více informací zde