FIS úspěšně představena na Akademickém dni v Pardubicích

Vánoční období přineslo nejen radostné svátky, ale také druhý ročník akce představení IT vysokých škol pro 3. a 4. ročníky středních škol a jejich absolventy. Událost byla pořádána ve spolupráci s Centrem celoživotního vzdělávání Pardubického kraje. Nově byla také celá akce přesunuta do rekonstruovaných prostor Automatických mlýnů v Pardubicích.

Akce byla organizována do dvou etap, kterých se zúčastnilo přes 200 studentů SŠ Delta a SPŠE Pardubice. Každá vysoká škola disponovala 10minutovým slotem, ve kterém byly představeny vzdělávací programy. Detailnější informace se mohli studenti dozvědět u informačních stánků.

Na Akademickém dni bylo celkově představeno 10 IT fakult. FIS byl prezentován Josefem Kahounem a Markem Šebkem, kterým za jejich práci děkujeme.

Pro více informací včetně fotografií a videoreportáže navštivte článek SŠ Delta zde.