21. ročník Ceny Wernera von Siemense

Pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy vrcholí 21. ročník Ceny Wernera von Siemense, pouze do 25. listopadu hledáme nejlepší studenty, jejich vedoucí prací, mladé vědce a pedagogy.

Proč se zapojit do soutěže?

• Navýšili jsme odměny v kategoriích Nejlepší diplomová práce a Nejlepší disertační práce o 140 000 Kč.
  • Doporučte nám vítěze a získejte 10 tisíc korun.
  • Bez dobrých pedagogů není dobrých studentů – stejná odměna jako pro studenta tedy čeká i na vedoucího jeho práce.
  • Nově zveřejňujeme kandidáty, jejichž práce se dostaly do užšího výběru odborné poroty.
  • V kategorii Nejlepší diplomová práce čeká na výherce a jeho školu zapůjčení skvělého elektromobilu Volkswagen na celý školní rok.
  • Hodnocení porotou složenou z předních odborníků  vysokého školství a AV ČR.
  • Díky stále většímu zájmu médií o Cenu Wernera von Siemense se vítězné projekty dostávají do povědomí laické i odborné veřejnosti.

Počet přihlášených studentů od vedoucího práce ani počet nominací za univerzitu nejsou omezeny.

Podávání přihlášek bude ukončeno k 25. listopadu 2018 na www.cenasiemens.cz.