Administrativní zajištění FIS od 4. ledna 2021

V návaznosti na aktuální epidemickou situaci bude administrativa FIS zajištěna od 4. ledna 2021 do odvolání takto:

1. Úřední hodiny studijního oddělení FIS (bakalářské, magisterské i doktorské studium) jsou vždy v pondělí a ve středu od 9 do 11 hodin. Na studijní referentky se též můžete obracet e-mailem nebo přes kontaktní centrum v InSIS.
  2. Provoz sekretariátu děkana (P. Šarochová) je zajištěn vždy v pondělí a ve středu od 10 do 14 hodin, úřední hodiny tajemnice fakulty (Ing. Gvoždiaková) jsou od pondělí do středy od 11 do 15 hodin.
  3. Informace o provozu sekretariátů kateder najdete na stránkách jednotlivých kateder.

Všem pracovníkům i studentům fakulty přeji pevné zdraví a mnoho úspěchů v roce 2021 a nadále děkuji za maximálně odpovědný přístup k ochraně zdraví i za pochopení nepříjemností vyplývajících z vládních, ministerských, školních a fakultních opatření.

4. 1. 2021

Jakub Fischer, děkan FIS