DOD VŠE je za námi, už teď se těšíme na lednový DOD FIS

Děkujeme všem, kteří se přišli podívat na Den otevřených dveří VŠE, který se uskutečnil s velkým úspěchem. Dne 19. prosince dorazilo na naši univerzitu přes 3 800 návštěvníků. Zájemci o studium na FIS mohli zjistit více informací o fakultě, jednotlivých studijních programech, podívat se na přednášky a také si udělat interaktivní test osobnosti nebo získat samolepky a fakultní merch.

Doufáme, že jste si užili DOD VŠE stejně jako my a odnesli si cenné informace, které pomohou ve vašem rozhodování o dalším studiu. Pokud jste akci promeškali, můžete se podívat na záznam z online vysílání na dod.vse.cz.

Další příležitost, jak se dozvědět o studiu na fakultě víc, nás čeká již 26. ledna 2024 na Dni otevřených dveří Fakulty informatiky a statistiky. Těšíme se na vás!