Exchange semestr na University of Michigan – přihlášky do 18.2.2019

VŠE uzavřela partnerskou smlouvu s University of Michigan, School of Information. Dle této smlouvy mohou v Michiganu studovat až  4 studenti VŠE z magisterských informatických oborů. Studenti musí prokázat znalost anglického jazyka na úrovni C1.

University of Michigan je veřejnou vysokou školou s dlouhou tradicí a velmi dobrým rankingem (20. místo v žebříčku QS Global World Ranking).

Na pobyt na této univerzitě lze čerpat stipendium dle obvyklých podmínek platných na VŠE (viz webové stránky OZS).

Připomínáme, že výběrové řízení na studijní pobyty pro magisterské studenty se blíží. Přihlášku v InSIS je třeba podat v období 11.-18. února 2019. I pro studium na této univerzitě je třeba respektovat tento termín výběrového řízení.

Detaily k této mobilitě najdete na této webové stránce.