Fakultní koncert – 3.10.2018

Studentský spolek 4FIS zve akademickou obec FIS na oficiální fakultní koncert, kde zahrají:

EBONY | www.bandzone.cz/ebony

Mladá strakonická skupina, stavějící svojí tvorbu na punkrockových základech průkopníků americké scény Sum 41 a Bklink 182, má za sebou už přes 50 koncertů. Jako předkapelu na zastávku svého tour si je vybrali Imodium, na stejném pódiu se potkali i s Hentai Corporation, Zeleninou nebo Jaksi taksi. Jejich debutový klip k singlu Tmou měl premiéru na Óčku. Nečekejte nic než kytarovej skate-rock!

THE UNISwww.bandzone.cz/theunis

Parta studentů z pražských vysokých škol, která se rozhodla nacpat spoustu času, energie a peněz do snu, který má každý normální mladý kluk – mít punkrockovou kapelu. Zatímco minule stáli na Chmelnici na prknech pódia prvně, od té doby nabrali pár zkušeností a vydali několik singlů, takže kvalita večera stoupá!

VYPUŠTĚNÉ KOUPALIŠTĚwww.bandzone.cz/vypustenekoupaliste

Čtyřčlenná punkrocková kapela z Pardubicka hrající už od roku 2010. Za tu dobu dokázali českou punkrockovou scénu obohatit o dvě studiová alba, několik klipů a spoustu koncertů napříč republikou. Předkapelu několikrát dělali stálicím jako jsou Zoči Voči nebo Zakázaný Ovoce. Jejich playlist čítá mimo řadu coverů i vlastní tvorba, jako například nejnovější singl Optimista, který má na Youtbue téměř 20 000 shlídnutí.

Těšíme se na Vás 3. 10. od 20:00 v klubu Nová Chmelnice