FIS se zapojila do soutěže nejlepších diplomových prací mladých informatiků IT SPY

Fakulta informatiky a statistiky se zapojila do letošního ročníku soutěžního klání nejlepších diplomových prací mladých informatiků IT SPY. Do uzávěrky 14. září zařadili ambasadoři z českých a slovenských vysokých škol do užšího výběru celkem 52 diplomových projektů, které vzešly z téměř 1200 IT prací obhájených v minulém akademickém roce. Soutěž letos podpoří T-Mobile, Seznam a Počítačová škola Gopas. I díky těmto partnerům se letos podaří zatraktivnit soutěž pro studenty, finanční odměna se oproti loňsku zdvojnásobila na 2000 eur určených na další rozvoj projektu, či vzdělání vítěze. Nejlepší informatiky soutěž představí na slavnostním galavečeru, který byl letos přesunut z tradičního prosincového termínu na 24. listopadu 2022. Aktuální dění o průběhu soutěže najdou zájemci na novém webu www.itspy.cz.

Více v tiskové zprávě.