Innoweek už příští týden

Příští týden v termínu od 6. do 10. listopadu 2023 nás čeká Inovační týden, standardní výuka tedy nebude probíhat. Místo toho máte příležitost prozkoumat různá odvětví, od vazební věznice až po korporátní ředitelství. Týden nabízí přednášky zkušených matadorů z praxe, exkurze, workshopy, intenzivní kurzy a mnoho dalších aktivit, které jsou otevřené pro studenty i veřejnost.

Jedinečnost Inovačního týdne spočívá v tom, že vám umožňuje získat nejen teoretické znalosti, ale také praktické dovednosti. Tato příležitost není vázána jen na studenty VŠE, ale je dostupná pro každého, kdo má zájem. To znamená, že všichni mají možnost otevřít okno do světa inovace a získat inspiraci od těch nejlepších z oboru.

Proč si innoweek nenechat ujít? Poslouchejte nejnovější epizodu 4CAST, kde moderátoři s vedoucím Katedry multimédií Zdeňkem Vondrou probrali, proč tuhle příležitost nepromarnit.

Nezmeškejte tuto šanci a podívejte se na program, který nabízí nejen naše fakulta.

Program přednášek na FIS na intranetu

Kalendář VŠE pro program všech fakult