Jakub Fischer a Petr Mazouch získali Cenu rektora prestižní publikaci za rok 2023

Jakub Fischer a Petr Mazouch obdrželi Cenu rektora Vysoké školy ekonomické za prestižní publikaci roku 2023. Toto ocenění bylo uděleno v kategorii společenský impakt aplikovaného a smluvního výzkumu (2. místo), a to za studii Odhad potenciální úspory z rozsahu, dopad na snížení administrativní zátěže ředitelů a na zvýšení kvality správy škol díky sdílení služeb.

Studie, o které jsme informovali již dříve, se zaměřuje na odhadovanou úsporu v rámci školství a jeho vliv na snížení administrativní zátěže ředitelů. Více o studii čtěte v článku zde.

Tato cena je potvrzením naší dlouhodobé snahy přinášet relevantní a prakticky využitelné poznatky. Oceněným k tomuto úspěchu blahopřejeme!