Ovládej svůj život: DOD FIS 2024 nabídl přednášky i hru do mobilu

V pátek 26. ledna se konal Den otevřených dveří FIS. Letošní téma „Ovládej svůj život“ umožnilo zájemcům ponořit se do atmosféry studia na naší fakultě, a to nejen prostřednictvím přednášek, ale i mobilní aplikace.

Hlavní přednáška se zaměřila na prezentaci fakulty jako celku a poskytla uchazečům o bakalářské i magisterské studium společný úvod. Představila cenné informace o přijímačkách, studentském spolku 4FIS nebo seznamovacích kurzech. Na dotazy odpovídal děkan fakulty Jakub Fischer, dále Kristýna Vltavská, Zdeněk Vondra nebo studentka Tereza Bejšovcová. Programové přednášky pak podrobněji přiblížily jednotlivé studijní programy. Díky těmto přednáškám, šitým na míru DOD, mohlo více než 300 uchazečů nahlédnout do života studenta na FISu a získat představu o tom, co se u nás mohou naučit.

Přednášky, které sklidily u uchazečů největší úspěch, doplnil také pestrý doprovodný program. Příchozí měli možnost navštívit informační stánek, projít si univerzitu, popovídat si s ambasadory a členy spolku 4FIS, zaznamenat svůj den u fotostěny a zahrát si hru v mobilu. S aplikací, ve které se uchazeči seznamovali se školou a současně soutěžili o merch, se DOD proměnil v interaktivní zážitek.

Děkujeme všem za návtěvu. Pro ty, kteří nemohli dorazit osobně, je k dispozici záznam ze streamu. Podívejte se a zažijte atmosféru DOD alespoň virtuálně.