Promoce absolventů FIS

Bakalářské promoce – 18. září 2020

V pátek 18. září 2020 se ve Vencovského aule VŠE konají slavnostní promoce absolventů všech oborů bakalářského studia garantovaných Fakultou informatiky a statistiky. Časový rozpis podle oborů naleznete v odkaze s Pozvánkou.

Promoce jsou určeny pro absolventy, kteří složili poslední část státní zkoušky nejpozději 30. června 2020. Absolventi, kteří složí poslední část státní zkoušky (vč. obhajoby bakalářské práce) v srpnu a září 2020, budou zařazeni na promoce konané v pátek 13. listopadu 2020.

Magisterské promoce – 8. září 2020

V úterý 8. září 2020 se ve Vencovského aule VŠE konají slavnostní promoce absolventů všech oborů magisterského studia garantovaných Fakultou informatiky a statistiky. Časový rozpis podle oborů naleznete v odkaze s Pozvánkou.

Promoce jsou určeny pro absolventy, kteří složili poslední část státní zkoušky v období od ledna 2020 do konce června 2020. Absolventi, kteří složí poslední část státní zkoušky (vč. obhajoby diplomové práce) po tomto termínu, budou zařazeni na promoce konané v pátek 13. listopadu 2020.

Promoce absolventů FIS