Zapojte se do soutěže Biz Sim Cup 2023

Studenti VŠE mají i letos možnost zapojit se do soutěže Biz Sim Cup 2023, kde mohou ukázat své manažersko-ekonomické dovednosti v simulovaném tržním prostředí. V loňském roce obsadily týmy z VŠE 1. a 2. místo v národním kole. Do soutěže se můžete registrovat do 27. října 2023.

Soutěžit budou týmy složené ze 4–6 členů z jedné školy jako konkurenční firmy v simulovaném tržním prostředí, přičemž každý člen zastává určitou roli. Týmy provádí rozhodování podobná skutečným rozhodnutím v reálných firmách týkající se např. stanovení ceny výrobků, zjišťování preferencí zákazníků, zajištění výroby nebo kontroly finančních toků, to vše prostřednictvím informačního systému SAP S/4HANA.

Na každé zapojené univerzitě bude probíhat lokální školní kolo, jehož součástí bude přípravný workshop, který soutěžící seznámí s virtuálním tržním prostředím a samotnou soutěží. Předchozí znalost konkrétních logistických procesů ani systému SAP S/4HANA není nutná, soutěžícím bude před soutěží vše vysvětleno. Vítězem se stane tým, který dosáhne nejlepších ekonomických výsledků. Hrát se bude o zajímavé ceny v podobě finančních odměn, propagačních předmětů, ale hlavně zkušeností, které se budou hodit třeba při startu kariéry.

Registrovat se můžete sami nebo s vytvořeným týmem zde. Více info o soutěži na webu.