Úspěch studentů FIS v soutěži BizSimCup 2023

Studenti naší fakulty nedávno excelovali v soutěži BizSimCup 2023, v níž předvedli své vynikající manažerské a ekonomické dovednosti v simulovaném tržním prostředí.

Velkým úspěchem je 3. místo týmu Spolek Σ (Pavel Motalík, Matěj Zavadil, Lukáš Kočí, Marek Šmidrkal, Vojtěch Vilímec). Významným úspěchem je rovněž postup dalších dvou týmů z FIS do republikového kola soutěže. Gratulujeme!

Naši studenti bodovali v soutěži BizSimCup již po několikáté. Do republikového finále se probojovaly nejlepší týmy ze zapojených univerzit (ČZU, VŠE a UHK), které byly nominovány z lokálních školních kol. Jednotlivé skupiny soutěžících představují konkurující firmy v tržním prostředí, kde má každý člen určitou zodpovědnost. Týmy se rozhodují jako skutečné podniky – stanovují ceny výrobků, zjišťují preference zákazníků, starají se o zajištění výroby i kontrolu finančních toků. Vše probíhá v informačním systému SAP S/4HANA. Více info o soutěži zde.