Volejbalová reprezentace z VŠE ovládla mezinárodní turnaj v Antverpách

Z náročného třídenního maratonu v šestkovém volejbalu, který probíhal od 22. do 24. dubna, vezou sportovkyně a sportovci z řad VŠE domů dvě medaile. Ženský tým nenašel přemožitele a vybojoval zlato, zatímco muži vybojovali stříbro, když poprvé v turnaji zaváhali až ve finálovém zápase proti domácím Antverpám.

Konkrétně naši fakultu na turnaji zastupovali Ondřej Mach a Bc. Michal Dvořáček. Jelikož sport a podporu našich studentů na FIS nebereme na lehkou váhu, oba naši studenti obdrželi na pokrytí nákladů spojených s touto náročnou mezinárodní reprezentací mimořádná stipendia. Klukům i celému týmu VŠE děkujeme za skvělé výsledky a za to, že jméno FIS dokázali prosadit i v mezinárodní sportovní konkurenci.