Vyberte si přednášku a zvítězte ve hře!

Pátky na VŠE jsou od 3. 11. dedikovány VŠExpedici, která středoškolským studentům ukazuje vysokoškolské prostředí a přednášky. Získané znalosti si poté hned mohou vyzkoušet na mobilní hře. Hravým a časově nenáročným způsobem jsou tedy uvedeni do světa vysokých škol, a to přímo našimi studenty a přednášejícími!

VŠExpedice začíná příchodem do školy. Po přivítání si žáci vyberou půlhodinovou přednášku, například „Současné trendy v marketingové komunikaci a jejich využití v praxi“, „Jak se měří inflace?“ nebo třeba „Business Intelligence a datová věda kolem nás“. Přednášku absolvují a jsou rozděleni do týmů, které poté soutěží v mobilní hře, při které uplatňují znalosti z přednášky.

K absolvování VŠExpedice potřebujete pouze tužku, papír, telefon a registraci, tak neváhejte a přihlaste se! Zbývají ještě dva páteční termíny – 24. 11., od 9:00 a 1. 12., od 9:00. Více informací zde.

Vyberte si přednášku a zvítězte ve hře!