International Week 2020

Fakulta informatiky a statistiky tentokrát ve spolupráci s Fakultou financí a účetnictví a Národohospodářskou fakultou připravila již čtvrtý mezinárodní výukový týden International Week, který se uskutečnil od 20. do 23. ledna 2020.

Letos jste si mohli vybrat ze sedmi intenzivních kurzů vyučovaných v angličtině hostujícími profesory z partnerských univerzit a institucí. Kurzy jsou za 3ECTS a jsou určeny zejména všem studentům magisterských oborů na VŠE. Výuka probíhala od pondělí 20. ledna do středy 22. ledna. Akce byla zakončena ve čtvrtek 23. ledna, kdy si všichni hostující profesoři pro Vás připravili shrnující přednášky o svých kurzech.

Letos bylo do kurzů zapsáno celkem přes 170 studentů. Studenti měli možnost zažít jiný styl výuky, procvičit si angličtinu a vybrat si z pestré nabídky kurzů.

Více informací o ukončené akci zde.