Jak může student hýbat vysokou školou se Štěpánem Staňkem

Druhý díl fakultního podcastu 4CAST je tady! Tentokrát byl naším hostem doktorand Štěpán Staněk. Ten je u nás na FIS už celých 7 let a během svého studia byl součástí řady institucí jako 4FIS, akademického senátu VŠE, disciplinární komise FIS nebo také studentské komory Rady vysokých škol.

V tomto díle jsme se věnovali studentské angažovanosti na vysoké škole. Probrali jsme jeho počátky studia. Co ho překvapilo, bavilo, ale i to co mu FIS do života dal.

4CAST je nový podcast Fakulty informatiky a statistiky, ve kterém budeme spolu s moderátory Mílou a Tomem poznávat osobnosti fakulty. Studenti, absolventi či akademici se představí v půlhodinových epizodách, které si budete moct poslechnout na všech velkých podcastových platformách.

Nový díl si můžete poslechnout ve Spotify, Apple Podcasts nebo na YouTube.

Jak může student hýbat vysokou školou se Štěpánem Staňkem