Nová trička FIS – soutěž

Aktualizace: Hlasování o podobu nového fakultního trička probíhá do 30. 10. Hlasujte zde!

Jelikož FIS merche není nikdy dost, vyhlašujeme soutěž o návrh nového fakultního trička, na které mnozí z vás už dlouho čekají! Svoji kreativitu mohou ukázat nejen současní studenti, ale také absolventi, zaměstnanci a přátelé fakulty. Zapojte se do soutěže a staňte se návrhářem nového merche.

Jak na to? Fantazii se meze nekladou, stačí vytvořit grafický návrh s barvou trička, potiskem a jeho umístěním, ideálně tedy poslouží mockup nebo třeba grafický návrh s textovým popiskem, bohatě ale postačí také náčrtek na papír vyfocený telefonem. Zúčastnit se tedy může opravdu každý nehledě na kreslící či grafické schopnosti.

Soutěžit můžete s několika návrhy, počet přihlášených výstupů na jednu osobu není omezen. Vždy ale prosím odevzdávejte jeden obrázek za každý návrh, pokud jich potřebujete přiložit více, vložte je prosím do koláže. Svoje návrhy pak odešlete do 16. 10. 2022 na e-mail katerina.bilkova@vse.cz – soubory nezapomeňte pojmenovat svým celým jménem. O nejlepších návrzích budou následně hlasovat studenti a zaměstnanci FIS v online anketě. Ve hře je balíček upomínkových předmětů FIS včetně zbrusu nového trička. Těšíme se na všechny výstupy!

Kompletní pravidla najdete níže.