Administrativní zajištění FIS od 7. června 2021

V návaznosti na vývoj epidemické situace bude administrativa FIS zajištěna od 7. června 2021 do odvolání takto:

1. Úřední hodiny studijního oddělení FIS (bakalářské, magisterské i doktorské studium) probíhají v pondělí od 9 do 11 hodin. Na studijní referentky se též můžete obracet e-mailem nebo přes kontaktní centrum v InSIS.
  2. Provoz sekretariátu děkana (P. Šarochová) je zajištěn vždy v pondělí od 10 do 14 hodin, úřední hodiny tajemnice fakulty (Ing. Gvoždiaková) jsou v úterý a ve středu od 11 do 15 hodin. Na P. Šarochovou i Ing. Gvoždiakovou se můžete obracet e-mailem.
  3. Informace o provozu sekretariátů kateder najdete na stránkách jednotlivých kateder.

Podmínky vstupu do budov VŠE jsou zveřejněny na stránkách VŠE.

Všem pracovníkům i studentům fakulty děkuji za maximálně odpovědný přístup k ochraně zdraví i za pochopení nepříjemností vyplývajících z nejrůznějších opatření.

3. 6. 2021

Jakub Fischer, děkan FIS