Seznamovací kurzy FIS 2024

Jako tradičně, i letos pořádá Fakulta informatiky a statistiky společně se studentským spolkem 4FIS letní seznamovací kurzy. Pokud nastupujete bakaláře na FIS, kurzy jsou skvělou příležitostí, jak se seznámit s budoucími spolužáky, získat užitečné informace o studiu a zároveň si užít spoustu zábavy.

Seznamovací kurzy budou probíhat v areálu Dobronice u Bechyně ve třech turnusech. Turnusy jsou doporučeny pro dané studijní programy, právě tehdy se dozvíte nejvíc informací k vašemu programu. Aplikovanou informatiku představíme ve všech termínech stejně podrobně.

1. turnus (IMES, AI, MM) 26. 8. – 29. 8. 2024
  2. turnus (DA, AI) 29.  8. – 1. 9. 2024
  3. turnus (MVEP, AI) 1. 9. – 4. 9.2024

Nezapomeňte se včas přihlásit – není třeba čekat na zápis, stačí být přijatý/á a plánovat na FIS nastoupit. Více informací a přihlašovací formulář najdete zde.

Těšíme se na vaši účast!