Vstup studentů do areálu VŠE od 17. března 2021

Studenti mohou vstupovat do areálu školy pouze v odůvodněných případech, kdy je jejich osobní přítomnost ve škole nezbytná.

V takovém případě musí u vchodu předložit:

• potvrzení o absolvování testu vydané odběrovým místem nebo zobrazit sms zprávu o negativním výsledku testu v mobilním telefonu (test nesmí být starší než 7 kalendářních dnů) nebo
  • potvrzení vystavené poskytovatelem zdravotních služeb o tom, že prodělali v posledních 90 dnech covid-19 (uplynula doba izolace podle platného mimořádného opatření MZdr, nejeví žádné příznaky onemocnění COVID-19 a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 90 dní) nebo
  • certifikát MZ ČR o očkování proti covid-19 (od aplikace druhé dávky očkovací látky resp. od aplikace první dávky v případě jednodávkového schématu uplynulo nejméně 14 dnů, a nejeví žádné příznaky onemocnění COVID-19).

Výjimkou je případ, kdy studenti vstupují do školy pouze za účelem vrácení/vyzvednutí knih v knihovně. V tomto případě musí využít pouze vchod do staré budovy a po vrácení/vyzvednutí knih neprodleně opustit stejným vchodem budovu školy.