AI/Machine learning na VŠE s Peterem Vajdečkou

Umělá inteligence je tématem, které v posledních týdnech ve společnosti výrazně rezonuje. A právě také o tom je další 4CAST, jehož hostem se stal Peter Vajdečka!

Stále častěji se setkáváme s pojmy jako AI, data science nebo machine learning. Diplomová práce právě z této oblasti je něco, co Peterovi Vajdečkovi přineslo 3. místo v elitní soutěži IT SPY. Nejen o tom byl tento díl podcastu, Peter se kromě toho podělil i o svoje názory a zkušenosti s umělou inteligencí a řeč byla také o výuce na FIS.

Poslouchejte právě teď na Spotify, Apple Podcasts a Youtube!

4CAST je oficiální podcast Fakulty informatiky a statistiky, ve kterém budeme spolu s moderátory Mílou a Tomem poznáváme osobnosti fakulty. Studenti, absolventi či akademici se představují v půlhodinových epizodách vydávaných přibližně jednou měsíčně.

AI/Machine learning na VŠE s Peterem Vajdečkou