Den otevřených dveří

V pátek 27. 1. 2023 v 10:00 se sejdeme v areálu VŠE na Žižkově na Dni otevřených dveří Fakulty informatiky a statistiky VŠE v Praze. Na úvod proběhne společná přednáška o studiu, přijímacích zkouškách a studentském životě. Následně pak budeš moct prozkoumat jednotlivé studijní programy na workshopech s vyučujícími a studenty. Provedeme tě po areálu školy a představíme ti studentský spolek 4FIS a nebude chybět ani soutěž o merch fakulty. Pokud tě bude zajímat cokoliv okolo studia a studentského života, stačí se zeptat někoho ze studentů, kteří tě dnem budou provázet. Přesný program doplníme.

Pokud nebudeš moct přijet osobně, můžeš se připojit na online YouTube stream, který poběží zde od 15:00. I tady budeš mít možnost zeptat se na otázky spojené se studiem.

Magisterské studium

Pokud se zajímáš o navazující magisterské studium, doraž v 11:00 do RB 101 na VŠE na Žižkově, případně si pusť záznam streamu pro magisterské uchazeče ze Dne otevřených dveří 2022. V první části mluvíme obecně o studiu na FIS (VŠE) a poté pokračujeme povídáním o ING programech, přijímačkách nebo o Erasmu.

Info k letošnímu streamu ještě doplníme.

 

Užitečné odkazy

Chceš vědět, jak to u nás vypadá, jak funguje kreditový systém nebo hodnocení předmětů? Připravili jsme pro tebe video příručky, ve kterých najdeš spoustu odpovědí!

Zůstaň s námi v kontaktu a sleduj všechny kanály fakulty, ale i studentského spolku 4FIS, kde se vždy dozvíš čerstvé novinky!

Přihlas se k nám

Pomocí našeho systému podej přihlášku ke studiu ještě dnes!